0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретанова подушка опори зчіпного пристрою, нижня

155 грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

040001

Марка авто:

Висота

c=16мм

Довжина

a=105мм

Ширина

b=115мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

Опис товару

Робота зчіпного пристрою супроводжується динамічними вібраціями, ударами та поштовхами, які можуть передаватися на кузов автомобіля. Зробити рух максимально комфортним допомагають подушки опори зчіпного пристрою. Ці елементи виготовляють із сучасного синтетика – поліуретану. Вони призначені для фіксації деталей та їх захисту від деформації і пошкоджень під час руху транспортного засобу.

Як влаштовані подушки зчіпного пристрою

Щоб надійно виконувати свою амортизаційну роль, Поліуретанова подушка опори зчіпного пристрою, нижня, її вісь встановленя , артикул деталі 040001, призначена для . - має володіти високою зносостійкістю та міцністю. Важливими параметрами для цієї деталі є і її еластичність, твердість і цупкість. Адже роль подушки опори зчіпного пристрою полягає у гасінні коливань, які виникають між причепом і тягачем, забезпеченні меншого зносу металевих частин та правильної фіксації елементів зчіпного пристрою, попередженні їх механічних пошкоджень.

Де купити подушки опори з поліуретану

Каталог PolyBUSH представлений виробами з поліуретану в якісному модельному спектрі. Обрати поліуретанові подушки опори зчіпного пристрою на сайті polybush.com.ua зручно за назвою та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.

Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи запитуйте про необхідні характеристики деталей у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин для надійної роботи зчіпного пристрою автомобіля.

Застосовність до авто

Поліуретанова подушка опори зчіпного пристрою, нижня

Кросс номери

SK 2105-25