0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретанова подушка зчіпного пристрою, втулка

186
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

040003

Марка авто:

Висота

c=112мм

Зовнішній діаметр

d=50мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

Опис товару

Робота зчіпного пристрою супроводжується динамічними вібраціями, ударами та поштовхами, які можуть передаватися на кузов автомобіля. Зробити рух максимально комфортним допомагають подушки опори зчіпного пристрою. Ці елементи виготовляють із сучасного синтетика – поліуретану. Вони призначені для фіксації деталей та їх захисту від деформації і пошкоджень під час руху транспортного засобу.

Як влаштовані подушки зчіпного пристрою

Щоб надійно виконувати свою амортизаційну роль, Поліуретанова подушка зчіпного пристрою, втулка, її вісь встановленя , артикул деталі 040003, призначена для . - має володіти високою зносостійкістю та міцністю. Важливими параметрами для цієї деталі є і її еластичність, твердість і цупкість. Адже роль подушки опори зчіпного пристрою полягає у гасінні коливань, які виникають між причепом і тягачем, забезпеченні меншого зносу металевих частин та правильної фіксації елементів зчіпного пристрою, попередженні їх механічних пошкоджень.

Де купити подушки опори з поліуретану

Каталог PolyBUSH представлений виробами з поліуретану в якісному модельному спектрі. Обрати поліуретанові подушки опори зчіпного пристрою на сайті polybush.com.ua зручно за назвою та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.

Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи запитуйте про необхідні характеристики деталей у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин для надійної роботи зчіпного пристрою автомобіля.

Застосовність до авто

Поліуретанова подушка зчіпного пристрою, втулка

Кросс номери

SK 2905-94