0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретановий сайлентблок внутрішній, нижнього поперечного важеля задньої підвіски

241
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

020212

Марка авто:

Chevrolet, Vauxhall, Opel

Вісь встановлення

Задня

Внутрішній діаметр втулки

d=12мм

Довжина втулки

h=64,6мм

Довжина обойми

h=57,4мм

Зовнішній діаметр обойми

d=32,2мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

Опис товару

Поліуретановий сайлентблок внутрішній, нижнього поперечного важеля задньої підвіски , його вісь встановлення задня, артикул деталі 020212, призначений для Opel Antara (2006 - ... ), Vauxhall Antara (2006 - ... ), Chevrolet Captiva (2006 - ... ) – дрібна деталь підвіски автомобіля.

Конструктивно підвіска складається з однієї або декількох металевих втулок, проміжок між якими займає поліуретанова вставка. Сайлентблоки пом'якшують коливання та вібрації, що виникають під час руху легкових і вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки тощо.

Артикул сайлентблоків з поліуретану – важлива опція підбору цих автозапчастин. Пошуковий рядок у верхньому правому куті сайту виведе необхідну деталь за її оригінальним номером чи назвою.

Де застосовуються

Найчастіше полімерні сайлентблоки використовуються в передній і задній підвісках машини; для кріплення важелів (передніх і задніх; верхніх та нижніх); для з’єднань у задній підвісці; кріплення коробки передач і двигуна тощо.

Поліуретанові сайлентблоки встановлюються ще і в таких вузлах:

  • стабілізаторах;
  • амортизаторах;
  • осях спецтехніки;
  • реактивних тягах;
  • підрамниках.

Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для AUDI, DAEWOO, HONDA, BMW, JEEP, ВАЗ, HYUNDAI та інших марок авто.

Як вибрати сайлентблок

Перед проведенням технічного обслуговування, необхідно правильно підібрати необхідні деталі. Адже різні автовиробники використовують відмінні за розміром, зовнішнім виглядом та формою запчастини. Приміром, поліуретановий сайлентблок переднього нижнього важеля BMW5 E39 не може підходити до задньої балки моста, підпружинного чи заднього Н-подібного важелів того ж самого BMW. Між запчастинами різних марок автомобілів також є принципові відмінності.

Обрати поліуретанові сайлентблоки на нашому сайті зручно за маркою авто та номером артикулу.

За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.

Застосовність до авто

Поліуретановий сайлентблок внутрішній, нижнього поперечного важеля задньої підвіски

Opel Antara (2006 - ... )

Vauxhall Antara (2006 - ... )

Chevrolet Captiva (2006 - ... )

Кросс номери

20756282

96626410

20756281

96626409

48 14 319