0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретановий сайлентблок задній, переднього важеля

252
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

020352

Марка авто:

Chery

Вісь встановлення

Передня

Внутрішній діаметр втулки

18 мм

Довжина втулки

41 мм

Довжина обойми

23,3 мм

Зовнішній діаметр обойми

60,2 мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

A11-2909050

A11-2909050

Поліуретановий сайлентблок задній, переднього важеля , його вісь встановлення передня, артикул деталі 020352, призначений для Chery Amulet 2003, Chery Amulet 2004, Chery Amulet 2005, Chery Amulet 2006, Chery Amulet 2007, Chery Amulet 2008, Chery Amulet 2009, Chery Amulet 2010, Chery Amulet 2011, Chery Amulet 2012, Chery Amulet 2013, Chery Amulet 2014 – дрібна деталь підвіски автомобіля.

Конструктивно підвіска складається з однієї або декількох металевих втулок, проміжок між якими займає поліуретанова вставка. Сайлентблоки пом'якшують коливання та вібрації, що виникають під час руху легкових і вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки тощо.

Артикул сайлентблоків з поліуретану – важлива опція підбору цих автозапчастин. Пошуковий рядок у верхньому правому куті сайту виведе необхідну деталь за її оригінальним номером чи назвою.

Де застосовуються

Найчастіше полімерні сайлентблоки використовуються в передній і задній підвісках машини; для кріплення важелів (передніх і задніх; верхніх та нижніх); для з’єднань у задній підвісці; кріплення коробки передач і двигуна тощо.

Поліуретанові сайлентблоки встановлюються ще і в таких вузлах:

  • стабілізаторах;
  • амортизаторах;
  • осях спецтехніки;
  • реактивних тягах;
  • підрамниках.

Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для AUDI, DAEWOO, HONDA, BMW, JEEP, ВАЗ, HYUNDAI та інших марок авто.

Як вибрати сайлентблок

Перед проведенням технічного обслуговування, необхідно правильно підібрати необхідні деталі. Адже різні автовиробники використовують відмінні за розміром, зовнішнім виглядом та формою запчастини. Приміром, поліуретановий сайлентблок переднього нижнього важеля BMW5 E39 не може підходити до задньої балки моста, підпружинного чи заднього Н-подібного важелів того ж самого BMW. Між запчастинами різних марок автомобілів також є принципові відмінності.

Обрати поліуретанові сайлентблоки на нашому сайті зручно за маркою авто та номером артикулу.

За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.