0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретановий сайлентблок заднього поздовжнього важеля

372
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

020358

Марка авто:

Chery

Вісь встановлення

Задня

Внутрішній діаметр втулки

17 мм

Довжина втулки

55,4 мм

Довжина обойми

36 мм

Зовнішній діаметр обойми

67,2 мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

T11-3301130

T11-3301130

Поліуретановий сайлентблок заднього поздовжнього важеля , його вісь встановлення задня, артикул деталі 020358, призначений для Chery Tiggo Кроссовер 2006, Chery Tiggo Кроссовер 2007, Chery Tiggo Кроссовер 2008, Chery Tiggo Кроссовер 2009, Chery Tiggo Кроссовер 2010, Chery Tiggo Кроссовер 2011, Chery Tiggo Кроссовер 2012, Chery Tiggo Кроссовер 2013 – дрібна деталь підвіски автомобіля.

Конструктивно підвіска складається з однієї або декількох металевих втулок, проміжок між якими займає поліуретанова вставка. Сайлентблоки пом'якшують коливання та вібрації, що виникають під час руху легкових і вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки тощо.

Артикул сайлентблоків з поліуретану – важлива опція підбору цих автозапчастин. Пошуковий рядок у верхньому правому куті сайту виведе необхідну деталь за її оригінальним номером чи назвою.

Де застосовуються

Найчастіше полімерні сайлентблоки використовуються в передній і задній підвісках машини; для кріплення важелів (передніх і задніх; верхніх та нижніх); для з’єднань у задній підвісці; кріплення коробки передач і двигуна тощо.

Поліуретанові сайлентблоки встановлюються ще і в таких вузлах:

  • стабілізаторах;
  • амортизаторах;
  • осях спецтехніки;
  • реактивних тягах;
  • підрамниках.

Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для AUDI, DAEWOO, HONDA, BMW, JEEP, ВАЗ, HYUNDAI та інших марок авто.

Як вибрати сайлентблок

Перед проведенням технічного обслуговування, необхідно правильно підібрати необхідні деталі. Адже різні автовиробники використовують відмінні за розміром, зовнішнім виглядом та формою запчастини. Приміром, поліуретановий сайлентблок переднього нижнього важеля BMW5 E39 не може підходити до задньої балки моста, підпружинного чи заднього Н-подібного важелів того ж самого BMW. Між запчастинами різних марок автомобілів також є принципові відмінності.

Обрати поліуретанові сайлентблоки на нашому сайті зручно за маркою авто та номером артикулу.

За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.