0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретанова замінна вставка в опору амортизатора

135
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

050156

Марка авто:

Chrysler

Вісь встановлення

Передня

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

5272226

5272226

Поліуретанові запчастини забезпечують рухливість елементів і відсутність скрипу від тертя металевих деталей транспортних засобів чи спеціальної техніки. Їх роль у загальній конструкції вкрай важлива.

Поліуретанова замінна вставка в опору амортизатора , ее ось установки передня, артикул детали 050156, предназначена для Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2000, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2001, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2002, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2003, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2004, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2005, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2006, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2007, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2008, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2009, Chrysler PT Cruiser Хетчбек 2010 - пом’якшують удари, гасять вібрації, витримують тиск та численні деформації, не піддаються впливу навколишнього середовища і дії агресивних речовин, зберігають еластичність та пружність в умовах перепадів температур, не проводять електричний струм та мають безпечний для людини склад.

Де застосовують поліуретанові вироби

Запчастини й деталі з поліуретану реалізують своє призначення у оснащенні різноманітних пристроїв та механізмів:

  • гірськовидобувного обладнання;
  • транспортувальних ліній;
  • гірськолижних підйомників;
  • рокл та штабелерів;
  • вібраційно-ущільнюючого обладнання;
  • тактильно захисних накладок для мийок самообслуговування
  • вендингових систем
  • вібраційно захисних подушок і проставок для двигунів, компресорів, термоохолоджуючих установок.

Нестандартні деталі

Виготовляємо і деталі вузької спеціалізації: втулки для ткацьких станків, поліуретанові вібраційні подушки, сита з поліуретану для промивочних грохотів із кількома варіантами розміру сегментів. Можливе виготовлення виробів різної складності на замовлення клієнта.

Де купити запчастини з поліуретану

Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом деталей із поліуретану різноманітного призначення.

Обрати модель необхідної вам запчастини на сайті polybush.com.ua зручно за назвою та номерним артикулом або скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.

Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо ідеальний комплект запчастин по вашому запиту.