0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретанова проставка пружини передньої 60мм

461
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

060020

Марка авто:

Jeep

Вісь встановлення

Передня

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

Щоб підвищити надійність транспортного засобу та досягти його більшої прохідності автокермувальники часто застосовують метод збільшення дорожнього просвіту. Для такого тюнінгу використовують спеціальні додаткові деталі, які вмонтовуються під амортизаційні пружини.

На вибір цієї деталі має вплив марка авто. Приміром, Поліуретанова проставка пружини передньої 60мм, її вісь встановленя передня, артикул деталі 060020, призначена для Jeep Grand Cherokee 2 gen. (WJ/WG) Кроссовер 1999, Jeep Grand Cherokee 2 gen. (WJ/WG) Кроссовер 2000, Jeep Grand Cherokee 2 gen. (WJ/WG) Кроссовер 2001, Jeep Grand Cherokee 2 gen. (WJ/WG) Кроссовер 2002, Jeep Grand Cherokee 2 gen. (WJ/WG) Кроссовер 2003, Jeep Grand Cherokee 2 gen. (WJ/WG) Кроссовер 2004.

Еластичні та стійкі поліуретанові проставки пружини – не деформуються, вони стійкі до розриву й після короткочасного стиснення здатні набувати попередньої форми.

Залежно від місця встановлення, підпружинники з поліуретану бувають задні або передні. Важливу роль у класифікації запчастин відіграють також: марка авто, тип кузова, висота самої проставки, що вимірюється в міліметрах.

На сайті PolyBUSH підпружинники з поліуретану зручно фільтрувати за їх назвою або числовим артикулом.

Як вибрати поліуретанові підпружинники

Щоб вдало обрати проставки пружини з поліуретану, слід враховувати декілька параметрів, які безпосередньо впливають на ефективність та довговічність їх застосування:

  • Форма. Підбирається індивідуально для кожної марки авто. Щоб досягти повної відповідності деталей, перед покупкою варто проконсультуватися з менеджером інтернет-магазину та надати йому детальну інформацію щодо транспортного засобу і особливостей його ходової частини;
  • Висота підйому. Не варто занадто збільшувати дорожній просвіт, щоб не викликати порушення сходження/розвалу коліс. Рекомендовано збільшувати кліренс не більш ніж на 20-30 мм для передньої й задньої підвісок;
  • Матеріал – часто відіграє ключову роль у формуванні експлуатаційних якостей. Поза конкуренцією в цьому плані залишається поліуретан, він стабільно посідає лідерські позиції продажів.

Щоб правильно обрати для свого авто поліуретанові підпружинники на сайті polybush.com.ua – варто скористатись пошуковим рядком та вказати марку машини або номер артикулу продукції.

За потреби, можна отримати індивідуальну консультацію менеджерів. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.