0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретановий пильник шарніру d1=15,2мм, d2=31,2мм, h=22,6мм

57
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

080014

Марка авто:

Більший діаметр

31,2 мм

Висота

22,6 мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

03-16-36

03-16-36

Пильники збільшують термін експлуатації рухомих шарнірних з'єднань.

Поліуретановий пильник основна мета якого полягає в:

  • захисті від проникнення будь-яких забруднюючих речовин
  • утриманні мастила всередині необхідної запчастини.

Принцип дії поліуретанового пильника

Річ у тому, що після потрапляння всередину шарніра різноманітних забруднювачів, вони змішуються з мастилом та виводять із ладу весь механізм. Основною ознакою неполадки є виражений хрускіт на середніх швидкостях руху автомобіля.

Захистити деталі Поліуретановий пильник шарніру d1=15,2мм, d2=31,2мм, h=22,6мм, її вісь встановленя , артикул деталі 080014, призначена для – він стримує мастильний матеріал всередині рухомого механізму і мінімізує зовнішні впливи.

Характеристики та призначення

До пильників є декілька ключових вимог:

  • Вони щільно прилягають до механізму після встановлення – під час ударів, вібрацій та інших механічних впливів не має виникати навіть мінімальних просвітів;
  • Пильники з поліуретану демонструють здатність зберігати форму, навіть після безліч стиснень і розтягнень;
  • Запчастини стійкі до впливу мастил, агресивних хімічних сполук, високих та низьких температур;
  • Володіють високим рівнем пружності та зносостійкості;
  • Поліуретанові пильники стійкі до впливу ультрафіолету. Це їх значна перевага, порівняно з гумовими. З часом поліуретан на змінює своїх характеристик та не розтріскується, що важливо для експлуатації пильника.

Візуально поліуретанові пильники нагадують циліндр з кількома еластичними ребрами, які можуть витягуватись у різних напрямках та повертатись у початкову форму.

За призначенням ці запчастини можуть бути внутрішніми та зовнішніми. Вони рідко бувають взаємозамінними, тому, вибираючи пильник з поліуретану в інтернет-магазині PolyBUSH.com.ua, слід ретельно стежити за назвою, місцем встановлення (задній, передній, верхній, поперечний, внутрішній і т.д), розмірами двох діаметрів та висотою деталі.

За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.