0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретановий пильник шарніру d1=24мм, d2=35,8мм, h=22мм

61
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

080019

Марка авто:

Більший діаметр

35,8 мм

Висота

22 мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

Один із найбільш практичних матеріалів для виготовлення пильників – поліуретан, витривалий, довговічний, бензо- та маслостійкий полімер, який не схильний до розтріскування з часом.

Поліуретанові пильники дають впевненість власнику автомобіля, що вузли, на яких вони будуть встановлені, надійно захищені від навколишнього середовища, забезпечують м’який хід автомобіля, його безшумність, безпеку і комфорт в керуванні. Вони захищають рухомі вузли від проникнення пилу, бруду, вологи, затримують мастило і подовжують період роботи з’єднань.

Модельний спектр та призначення

В асортименті Полібуш – кращі поліуретанові пильники, які можна підібрати для будь-якого автомобіля чи іншого транспортного засобу. Серед наших пропозицій: Поліуретановий пильник шарніру d1=24мм, d2=35,8мм, h=22мм, її вісь встановленя , артикул деталі 080019, призначена для .

Технічні властивості

Стан пильників впливає на ефективність захисту, тому фахівці рекомендують здійснювати заміну елементів навіть за наявності незначних дефектів (тріщини, розриви).

Перевагами поліуретанових пильників є:

  • довговічність – захисні елементи зберігають еластичність при інтенсивних навантаженнях впродовж тривалого часу експлуатації;
  • стійкість до впливу агресивного середовища, адже вони експлуатуються в умовах, де їх оточують максимально критичні температури, вплив агресивних розчинів і рідин, а також різні забруднення та сміття, які можуть зустрітися в дорозі;
  • ресурс поліуретанових виробів перевершує гумові аналоги за основними характеристиками в 2-3 рази.

За призначенням ці запчастини можуть бути використані в широкому спектрі вузлів автомобіля. Вони рідко бувають взаємозамінними, тому, вибираючи пильник з поліуретану в інтернет-магазині PolyBUSH, слід ретельно стежити за назвою, місцем встановлення (задній, передній, верхній, поперечний, внутрішній і под.), розмірами двох діаметрів та висотою деталі.

Наші менеджери радо нададуть індивідуальну консультацію. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. В Полібуш представлено вироби різних конфігурацій, тож серед них легко обрати необхідний варіант.