0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретановий пильник шарніру d1=10,2мм, d2=27мм, h=21,8мм

54
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

080020

Марка авто:

Більший діаметр

27 мм

Висота

21,8 мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

Пильники збільшують термін експлуатації рухомих шарнірних з'єднань.

Поліуретановий пильник основна мета якого полягає в:

  • захисті від проникнення будь-яких забруднюючих речовин
  • утриманні мастила всередині необхідної запчастини.

Принцип дії поліуретанового пильника

Річ у тому, що після потрапляння всередину шарніра різноманітних забруднювачів, вони змішуються з мастилом та виводять із ладу весь механізм. Основною ознакою неполадки є виражений хрускіт на середніх швидкостях руху автомобіля.

Захистити деталі Поліуретановий пильник шарніру d1=10,2мм, d2=27мм, h=21,8мм, її вісь встановленя , артикул деталі 080020, призначена для – він стримує мастильний матеріал всередині рухомого механізму і мінімізує зовнішні впливи.

Характеристики та призначення

До пильників є декілька ключових вимог:

  • Вони щільно прилягають до механізму після встановлення – під час ударів, вібрацій та інших механічних впливів не має виникати навіть мінімальних просвітів;
  • Пильники з поліуретану демонструють здатність зберігати форму, навіть після безліч стиснень і розтягнень;
  • Запчастини стійкі до впливу мастил, агресивних хімічних сполук, високих та низьких температур;
  • Володіють високим рівнем пружності та зносостійкості;
  • Поліуретанові пильники стійкі до впливу ультрафіолету. Це їх значна перевага, порівняно з гумовими. З часом поліуретан на змінює своїх характеристик та не розтріскується, що важливо для експлуатації пильника.

Візуально поліуретанові пильники нагадують циліндр з кількома еластичними ребрами, які можуть витягуватись у різних напрямках та повертатись у початкову форму.

За призначенням ці запчастини можуть бути внутрішніми та зовнішніми. Вони рідко бувають взаємозамінними, тому, вибираючи пильник з поліуретану в інтернет-магазині PolyBUSH.com.ua, слід ретельно стежити за назвою, місцем встановлення (задній, передній, верхній, поперечний, внутрішній і т.д), розмірами двох діаметрів та висотою деталі.

За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.