0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретанова подушка опори зчіпного пристрою, верхня

846
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

040002

Марка авто:

Висота

65 мм

Довжина

160 мм

Ширина

177 мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

SK 1259

SK 1259

Поліуретанова подушка опори зчіпного пристрою, верхня, її вісь встановленя , артикул деталі 040002, призначена для - призначена для підтримки, фіксації, подовження терміну експлуатації та зменшення максимально критичного навантаження на зчіпні пристрої вантажних автомобілів.

Поліуретанова подушка зчіпного пристрою, амортизатор – пружна поліуретанова вставка між рухомими елементами, що має широкий спектр характеристик. Цей полімерний вузол менше схильний до зношування, деформації, впливу навколишнього середовища й технічних мастил.

Поліуретанові подушки витримують статичну вагу зчіпного пристрою й амортизують його рухи. А основною їх перевагою є ключова характеристика поліуретану – стійкість до стирання.

Асортимент поліуретанових подушок

Компанія Полібуш виготовляє полімерні подушки для оснащення причепів автомобілів марок: Jost, Georg Fischer, Ringfeder.

Де купити подушки-опори з поліуретану

Каталог PolyBUSH представлений різними типами продукції.

Обрати поліуретанові подушки опори зчіпного пристрою на нашому сайті зручно за назвою та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.

Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи запитуйте про необхідні характеристики деталей у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.