0
cart white 0
Кошик

0 грн

Поліуретанова подушка зчіпного пристрою, вкладиш підшипника

100
грн/шт
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Характеристики товару

Артикул:

040004

Марка авто:

Висота

36 мм

Довжина

102 мм

Ширина

82 мм

Твердість запчастини відповідає оригіналу, за побажанням можливо вилити виріб іншої твердості

SK 3105-95

SK 3105-95

Поліуретанова подушка зчіпного пристрою, вкладиш підшипника , її вісь встановленя , артикул деталі 040004, призначена для - призначена для підтримки, фіксації, подовження терміну експлуатації та зменшення максимально критичного навантаження на зчіпні пристрої вантажних автомобілів.

Поліуретанова подушка зчіпного пристрою, амортизатор – пружна поліуретанова вставка між рухомими елементами, що має широкий спектр характеристик. Цей полімерний вузол менше схильний до зношування, деформації, впливу навколишнього середовища й технічних мастил.

Поліуретанові подушки витримують статичну вагу зчіпного пристрою й амортизують його рухи. А основною їх перевагою є ключова характеристика поліуретану – стійкість до стирання.

Асортимент поліуретанових подушок

Компанія Полібуш виготовляє полімерні подушки для оснащення причепів автомобілів марок: Jost, Georg Fischer, Ringfeder.

Де купити подушки-опори з поліуретану

Каталог PolyBUSH представлений різними типами продукції.

Обрати поліуретанові подушки опори зчіпного пристрою на нашому сайті зручно за назвою та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.

Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи запитуйте про необхідні характеристики деталей у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.